Cel mai mare și mai important eveniment agricol din România, Indagra - "Târgul Internațional de produse și echipamente din domeniul agriculturii, horticulturii, viticulturii și zootehniei" se va desfășura în perioada 31 octombrie - 4 noiembrie 2018.

 

Organizat de către ROMEXPO în parteneriat cu Camerele de Comerț și Industrie din România, Indagra a ajuns la cea de-a 23-a ediție și reprezintă cea mai amplă manifestare de acest gen din România. Cu această ocazie, Marcoser va participa în calitate de expozant, pentru al 11-lea an consecutiv.
Așa cum v-am obișnuit în fiecare an, vă așteaptăm cu multe noutăți din domeniul legumiculturii: semințe profesionale de legume ce provin de la producători de top internaționali și naționali, gamă variată de folii profesionale pentru sere și solarii, îngrașăminte, tăvi alveolare, ghivece și substrat pentru răsaduri, plasă de umbrire, ață de palisare, sisteme de irigare prin picurare.



Totodată, pe parcursul celor cinci zile, membrii echipei noastre vor oferi consultanță în domeniul tehnologiilor moderne adaptate condițiilor locale pentru producerea legumelor în sere, solarii și câmp.



Vă așteptăm la Centrul Expozitional Romexpo, standul 99 din cadrul Pavilionului B2, intre orele 10.00-18.00 (miercuri-sâmbătă), 10.00-16.00 (duminică)!

 



Distribuie acest articol!

Articole similare

Beltanol -  fungicid- bactericid pentru combaterea bolilor vasculare

Beltanol - fungicid- bactericid pentru combaterea bolilor vasculare

Beltanol este un fungicid- bactericid pentru combaterea bolilor vasculate la plante, produse de ciuperci sau bacterii care afecteaza radacinile

Simpozioane Marcoser sezonul 2019

Simpozioane Marcoser sezonul 2019

Anul 2019 a debutat cu seria simpozioanelor organizate de catre echipa noastra in patru mari bazine legumicole din tara: Colibasi, judetul Giurgiu (7 ianuarie 2019), Balta Doamnei, judetul Prahova, (8 ianuarie 2019) Baleni Sarbi, judetul Dambovita (13 ianuarie 2019) si Matca, Judetul Galati, (15 ianuarie 2019).

Retrospectiva 2018. Schimburi de experienta si traininguri

Retrospectiva 2018. Schimburi de experienta si traininguri

Anul 2018 a fost un an plin, in care echipa noastra, alaturi de o parte din colaboratori am participat la evenimente si traininguri de specialitate cu scopul perfectionarii continue

Retrospectiva evenimentelor anului 2022

Retrospectiva evenimentelor anului 2022

Retrospectiva acestui an insumeaza multe evenimente, dar si o lista lunga a realizarilor si a lucrurilor noi invatate si descoperite. Multe din ideile nascute din pasiune pentru legumicultura, au prins contur si au devenit realitate.

Retrospectiva anului 2020 la Marcoser

Retrospectiva anului 2020 la Marcoser

Anul 2020 a fost unul in care ne-am confruntat cu situatii speciale, ce ne-au determinat sa ne modificam si sa ne adapatam activitatile pe care le-am desfasurat si sa transformam aceste situatii neprevazute in oportunitati.

Marcoser a participat la Targul Indagra 2019

Marcoser a participat la Targul Indagra 2019

Marcoser a participat pentru al 12-lea an consecutiv la Targul Indagra, pentru a fi aproape si a discuta despre noutatile si problemele din domeniu cu legumicultorii profesionisti si amatori.